KOLEKCJA

Jesteś Nieskończoną Miłością i Światłem
Jesteś Obfitością, której pragniesz
Jesteś Ciszą i Spokojem

"Twoje zadanie nie polega na szukaniu miłości, ale zaledwie na szukaniu i znajdowaniu wszelkich barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłaś" Rumi

Pomożemy Ci odnaleźć bariery wzniesione przez Twój umysł. Z ogromnym wsparciem balijskich duchów, w magicznej dolinie w środku dżungli powstaje coś wyjątkowego. Pracując w energetyczno - informacyjnym polu , w pełnym skupieniu na Twojej intencji, z energią kryształów tworzymy dla Ciebie unikalną jakość...której efektem finalnym jest Twoja Murni Gaya

Ale to nie koniec... 🙂 To dopiero początek Twojego Nowego Życia. Jeśli jesteś naprawdę otwarta na zmiany, w pełni świadoma o co prosisz i gotowa stawić się do tego, zapraszamy do magicznej przestrzeni, gdzie wszystko jest możliwe 🙂 Pracujemy z jedną osobą, w jednym czasie. Jeśli czas oczekiwania będzie długi prosimy Cię o szczyptę cierpliwości i wyrozumiałości.

Zaufaj i Bądź Życiem, którego chcesz doświadczać !

OM SWASTY ASTU – Niech samo dobro płynie ze wszystkich kierunków

MOTHER OF PEARL

Mother of Pearl ma głęboko relaksująca energię, która koji i uspokaja ciało, tym samym zmniejsza stres i drażliwość. Delikatnie porusza energią życiową komórek, zwiększając ich elastyczność, zdolność do przyjmowania tlenu i efektywnego funkcjonowania. Fenomenalna w przywolywaniu wspomnień i marzeń.

TYGRYSIE OKO

Kamień na poprawę samopoczucia i dodanie odwagi. Wspiera intuicję, odwagę i nowe projekty. Stymuluje bogactwo i pomaga je utrzymać. Łagodzi upór i równoważy energię jin-jang. Pomocny w zaufaniu i przyciąganiu odpowiednich ludzi oraz przedmiotów.

RÓŻOWY KWARC

Rose Quartz Wspomaga żeńską energię, potęguje kreatywność. Pomaga uporać się z doświadczeniami i emocjami z dzieciństwa. Na emocje działa jak oczyszczająca kąpiel. Ma właściwości głębokiego wnikania w nasze życie uczuciowe i rozbijania negatywnych emocji takich jak złość, obojętność, czy rozczarowanie. Daje nam siłę miłości i uczy sztuki przebaczania i ponownego zaufania. 

AFRICAN GREEN TURMALIN

African Green Turmalin jest kamieniem Matki Gai. Rekomendowany kamień do pracy metafizycznej. Delikatnie, ale zdecydowanie poprowadzi Cię z powrotem do stanu uziemienia w świecie fizycznym. Pomaga zwiększyć witalność, wytrzymałość i energię podczas aktywności fizycznej. Działa ochronnie i może pomóc Ci przezwyciężyć strach i pozostać obecnym podczas konfrontacji w trudnych sytuacjach.

AMETYST

Wzmacnia intuicję oraz pogłębia medytację. Przynosi spokój i uwalnia umysł od negatywnych myśli. Pomaga zrozumieć i pozbyć się starych przywiązań, uzależnień i tego, co powstrzymuje, aby móc rozwinąć głębsze zrozumienie Życia. Wzmacnia prawdziwe przyjaźnie, uwalnia od fałszywych przyjaciół. Zapobiega nieświadomemu przejmowaniu wzorców i energii od innych osób. 

AMAZONIT

Kamień pomagający radzić sobie ze strachem i zmartwieniami, pomaga odzyskać spokój w ciężkich czasach. Pozytywnie działa na układ nerwowy. Przywraca nadzieję, wiarę i optymizm, gdy człowiek czuje się osamotniony. Wspiera w braniu odpowiedzialności za własne życie, stawaniu się twórcą własnego losu i realizowaniu marzeń. Zalecany przy kłopotach ze snem wywołanych stresem i zbyt dużymi obciążeniami psychicznymi. 

JADEIT

Oznacza mądrość zgromadzoną w spokoju, rozpraszającą negatywność. To talizman ochronny, zapewniający długie życie i spokojną śmierć. Uważany za potężny leczniczy kamień, pomoże uzyskać dostęp do świata duchowego oraz pobudzić kreatywność. Amulet szczęścia i przyjaźni. Zachęca do postrzegania siebie takim jakim się jest prawdziwie. 

KAMIEŃ SŁONECZNY

Energetyzuje i wzmacnia siłę życiową. Kumuluje w sobie energię męskiego boskiego pierwiastka. Pomocny w oczyszczaniu czakr i utrzymaniu dobrego stanu zdrowia. Ta piękna słoneczna energia pomaga złagodzić depresję, wzmocnić poczucie własnej wartości oraz ożywić energię w ciele. Kamień  ten doskonale nadaje się do wzmocnienia energii seksualnej.

RUDRAKSHA

Pochodzi z nasion owocu, który rośnie na świętym drzewie Rudraksha. Każdy może odnieść korzyści z jej noszenia. Działa jak tarcza przeciwko negatywnym energiom, broniąc dostępu do ludzkiego ciała. Rudraksha ma wiele potężnych możliwości, by pozytywnie przemieniać naszą osobowość i widzenie świata. Stosowana jest w leczeniu wielu zaburzeń fizycznych i emocjonalnych. W wyjątkowo szybki sposób uzdrawia całe ciało, wyrównując energię w czakrach. Wykazuje właściwości odmładzające. 

CZARNY ONYX

Onyx to doskonały kamień pomagający uwolnić negatywne emocje, takie jak smutek i żal. Przynosi zatem szczęście i pomaga w rozpoznaniu osobistej mocy. Pomaga odprężyć się i stawić czoła różnym życiowym wyzwaniom, szczególnie jeśli cierpi się z powodu braku energii życiowej i wyczerpania. Zwiększa koncentrację i wytrzymałość. 

KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY

Kamień księżycowy pomaga przy uwalnianiu od  blokad energii i powtarzających się wzorców zachowań. Sprowadza spokój umysłu,  opanowanie, współczucie.  Pomaga rozpuszczać napięcia nerwowe na tle seksualnym, ułatwiając  zajście w ciążę. Reguluje  kobiecą  energię Yin  a tym samym cykl menstruacyjny. Łagodzi  rownież objawy menopauzy, zespół napięcia przedmiesiączkowego i  bóle  menstruacyjne. 

LAWA WULKANICZNA

Lawa charakteryzuje się właściwościami oczyszczającymi. Zamienia negatywną energię w pozytywne działanie, pobudza przepływ energii, generując uzdrawiające działania zarówno dla ciała, jak i dla umysłu. Wzmacnia organizm i spokój ducha. Lawa wzmacnia połączenie z energią Matki Ziemi. Łączy w sobie wszystkie żywioły. Polecana jest osobom które w danym momencie życia potrzebują ochrony i wzmocnienia. Ugruntowuje i nasyca człowieka pasją i miłością. 

ANGELIT

Kamień wyższej świadomości i kontaktu z innymi wymiarami. Poprawia komunikację z duchami, pomaga połączyć się z Aniołami Stróżami i zwierzętami totemicznymi. Wspomaga kanalizowanie energii, telepatię, równowagę, podróże astralne, odrodzenie, uzdrawianie psychiczne i duchowe. Rozwija świadomość, wzmacnia poczucie bezpieczeństwa. Łagodzi żal i pomaga w chwilach gniewu. Ma dobry wpływ na zmysły, gardło, grasicę, naczynia krwionośne i hemoglobinę.

KRYSZTAŁ GÓRSKI

Najpotężniejszy kamień leczniczy na ziemi. Przynosi klarowność umysłu, pomagając ci skupić się i jasno zrozumieć twoje marzenia i pragnienia. Pomaga w rozwoju duchowym i usuwaniu wszelkich blokad energii, które występują w ciele. Pomoże oczyścić i doenergetyzować twoje czakry tak aby dusza, umysł i ciało działały w harmonii z najwyższym potencjałem. Ponieważ kieruje i wzmacnia energię, jest niezwykle korzystny dla manifestowania, leczenia, medytacji, ochrony i channelingu. Gdy zaprogramujesz lub ustawisz swój kryształ będzie on stale wprowadzał twoją intencję do Wszechświata.

Close Menu